Obyčejné nebo čalouněné? Vybavte jídelnu těmi správnými židlemi

Zařizujete si novou kuchyň a jídelní kout, ale nevíte, jaký typ židlí se nejlépe hodí k vašemu stolu? Poradíme vám, na co si dávat při výběru posezení k jídelnímu stolu pozor a ukážeme, jaké výhody přináší čalouněné jídelní židle oproti těm obyčejným.

čalouněné jídelní židle

Obyčejné vs. čalouněné jídelní židle

Určitě znáte ten nepříjemný pocit, když si chcete chladné ráno zpříjemnit čerstvě udělanou kávou a sednete si s ní na tvrdou a studenou židli, ze které po chvíli raději utíkáte do práce. Taková rána jsou na židlích s čalouněním mnohem příjemnější, jelikož vás při sezení díky potahové látce nic nestudí a navíc vám poskytnou mnohem větší komfort. Z takové židle se vám do práce už ani chtít chodit nebude!

Obyčejné židle jsou často vyráběné spíše z levných materiálů a při pravidelném používání nebo větší zátěži nemusí být příliš odolné, rychle se rozklíží a pak při každém dosednutí vržou a praskají. Neváhejte investovat do kvalitně zpracovaných čalouněných židlí s bytelnou konstrukcí, která odolá i větší zátěži a bude dlouhá léta sloužit i bez prapodivných zvuků.

Ani vaše záda už nebudou s čalouněnými židlemi nikdy trpět, jelikož dalším velkým rozdílem od obyčejné židle často bývá zpracování konstrukce opěrky, která bývá stejně jako sedák pokryta pohodlnou výplní a látkou, takže se už konečně budete moct pohodlně opřít a zapomenout na nepříjemné otlačeniny a nekonečné vtění.

Pohodlí čalouněných jídelních židlí ocení i vaši přátelé

Pořádání společenských akcí a příjemných trávení večerů s přáteli bude díky čalouněným židlím ještě větším zážitkem. Setkejte se všichni u jídelního stolu a užijte si společné chvíle na pohodlném posezení, které každý po hodinách zábavy a vyprávění napínavých historek zaručeně ocení. Vedle maximálního komfortu navíc vaši přátelé jistě ocení, jak skvěle tyto židle vypadají a díky příjemné atmosféře se tak stanete hvězdou večera.

Nádech retra i moderní zpracování čalouněných jídelních židlí


Příznivci nábytku ve stylu vintage nebo retro mají ve svých srdcích pro čalouněné jídelní židle speciální místo, které je plné různobarevných potahů a praktických tvarů. Přesně takové židle milovaly už naše babičky a jejich oblíbenost se opět vrací do kurzu. Židle s čalouněním však nejsou pouze trendem minulosti. Na výběr je dnes také spousta moderních variant se speciálně navrženými konstrukcemi vyrobených z prvotřídních a udržitelných materiálů, které působí velmi čistě a luxusně.

Chcete zde publikovat článek, nebo získat zpětný odkaz?

Kontaktujte nás e-mailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Copyright © 2022 - created by Joomla4