Zatemňovací rolety - řešení úspory vytápění - levný trend pro rok 2023

Používáte staré záclony a divíte se únikům tepla? Nebo nemáte stínění vnitřních oken vyřešeno vůbec? Přesně pro vás je dnešní tip na zatemňovací rolety. Vyřešíte částečnou termo izolaci, při montáži bez vrtání se nenadřete a zajistíte si krásnější interiér, který více drží teplo.

 

Máme pro vás hlavní 3 důvody, v čem jsou zatemňovací rolety den a noc unikátní. A ještě pozor - je třeba si dát pozor na originálního výrobce těchto rolet. Jediným je společnost ZEBRA® , její obchod ZEBRASHOP®. Ostatní značky se snaží tuto jedinečnou výrobu pouze napodobovat.

Jednoduchá montáž bez vrtání na okno, na zeď...

Proč dnes vidíte látkové rolety / žaluzie téměř v každém okně, které nemá venkovní stínicí systém? Velmi jednoduše proto, že zatemňovací roletu vytáhnete z obalu, odlepíte oboustrannou pásku a přilepíte k vašemu oknu. Během pár minut vše hotovo. A to ještě vše s intuitivním návodem.

Cena od nižších tisíců...

Druhým důvodem je cena prakticky za hubičku. Zatímco klasické hliníkové žaluzie, které jsou náchylné na rozbití a jejich montáž je náročnější, zde zaplatíte nižší jednotky tisíc a máte vyřešeno zatemnění místnosti.

Vleze se na každé okno...

Myslíte si, že máte atypické okno s rozměry, které nejsou standardem? Vůbec nevadí. Opět díky rychlému návodu na zaměření oken pro rolety den a noc od ZEBRY, víte přesně, jaký rozměr zadat do výroby.

Máte doma také tyto rolety?

 

Chcete zde publikovat článek, nebo získat zpětný odkaz?

Kontaktujte nás e-mailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Copyright © 2022 - created by Joomla4