Kde si nechat vyčistit koberec nebo čalouněnou pohovku ve Zlíně / Otrokovicích?

Pokud bydlíte ve Zlíně či Otrokovicích a hledáte půjčovnu či firmu s ceníkem na čištění čalounění a koberce, máme tip na Clean Zlín. Mezi nabízené služby patří také čištění koberců a čalounění Zlín, při kterém se využívá profesionální vybavení a vhodně zvolené chemikálie. Navíc tuto službu provádí proškolený personál. 

image

Jak čištění koberců a čalounění probíhá?

Před samotným procesem je nejprve důležité zbavit koberec větších částic nečistot. K tomu je využíván speciální vysavač, na kterém je umístěna rotační hlavice, která nejen povrch zbaví nechtěných částic, ale také nadzvedne vlákno, aby samotné čištění mohlo být jednodušší a hlavně přineslo lepší výsledky.

Následný proces čištění probíhá takzvanou mokrou cestou, kdy je voda v kombinaci s čistícím přípravkem pod tlakem vstřikována do koberce nebo textilie. Tento proces zapříčiní uvolnění nečistot, které jsou následně odsáty sacím motorem do odpadní nádrže.

Jak bylo zmíněno, firma se může pyšnit profesionálním vybavením a to konkrétně vysavačem značky Airflex Pro, který má vlastní ohřev vody a sílu 400 psi (27,5 Bar). Ekologie je pro firmu nesmírně důležitá, tudíž při čištění koberců a čalounění nevyužívá přebytečné chemikálie. Díky kombinaci těchto faktorů, při čištění koberců a čalounění, můžou pracovníci vykonávat bezkonkurenční práci, která přináší vždy perfektní výsledky.

Výhody čištění koberců a čalounění

Tento proces čištění přináší celou řadu výhod. Mezi výhody, které lze zahlédnout pouhým okem, patří oživení barev koberce nebo textilie. Nicméně krásný vzhled není jediná výhoda, kterou proces čištění koberců a čalounění přináší. Nesmíme zapomenout, že tento proces čištění hloubkově odstraňuje nečistoty a dezinfikuje. Závěrem nesmíme opomenout, že celý proces je šetrný k čištěnému povrchu.

Čištění koberců a čalounění není jediná úklidová služba, kterou můžete využít!

Kromě služby čištění koberců a čalounění můžete využít například služby jako jsou výškové mytí oken,  strojové čištění podlah, výškové vysávání, vysokotlaké čištění či odstranění plevele bez chemikálií. Navíc tyto úklidová firma zvládne vyčistit různé prostory či budovy. Pokud potřebujete vyčistit například komerční prostory, průmyslové haly či školy, muzea a podobně, je Clean Zlín správnou volbou!

Chcete zde publikovat článek, nebo získat zpětný odkaz?

Kontaktujte nás e-mailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Copyright © 2022 - created by Joomla4