Kde se nachází galvanovna ve zlínském kraji?

galvanovna

Pokud jste kovozpracující firma, určitě vás zajímá, kde se nachází ve zlínském kraji galvanovna. Jednou z nejlepších firem je Rosma, která se kromě povrchových úprav věnuje výkupu kartonů a krabic, obalovým materiálům a kovovýrobě.

Co vyřídíte v galvanovně Rosma?

Leštění a kartáčování - základní úprava kovů po čištění a před jakoukoliv další úpravou. Podle míry vybroušení a kartáčování poté výsledek má buď matný, pokud zůstal povrch hrubý, nebo až zrcadlově lesklý, pokud byl řádně vyleštěn

Černění - neboli brynýrování poskytuje unikátní vzhled pro kovové výrobky a součástky. Je možné provádět v matné i lesklé variantě a působí zpravidla velmi elegantně. Nejčastěji tuto povrchovou úpravu najdeme na kovových špercích a bižuterii

Dekorativní chromování - kromě zajímavého vzhledu nabízí chromování zajímavé fyzikální vlastnosti. Nanášejí se galvanickým procesem vrstvy mědi, niklu a chromu. Materiál se stává vysoce odolný vůči korozi. Na konci se tedy nanáší tenká vrstva chromu pro estetické důvody.

Elektrolytické leštění nerezi - působením elektrolytu je odebírán materiál z povrchu, až vzniká vysoce lesklý efekt. Součástí tohoto procesu může být před elektrolytem moření a následně pasivace pro zvýšení protikorozní vlastnosti.

Eloxování barevné a přírodní - povrchová úprava, která zajišťuje nejen velmi odolný povrch materiálu, ale také jedinečný dekorativní efekt.

Fosfátování - prováděné buď manganem pro záběh strojních součástí, nebo zinkem pro ulehčení tváření za studena. Zinkové fosfátování také tvoří přilnavou základní vrstvu pod lak.

Další služby Galvanovny Rosma:

  • Galvanické niklování a zinkování
  • Chemické niklování
  • Moření nerezi
  • Práškové lakování
  • Povrchové úpravy zemaku
  • Tvrdé eloxování a chromování
  • Zlacení a žárové zinkování
Chcete zde publikovat článek, nebo získat zpětný odkaz?

Kontaktujte nás e-mailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Copyright © 2022 - created by Joomla4