Jaké výhody představuje digitální úřední deska?

digitální úřední deska

Budoucnost je tady nejen díky možnosti komunikace s lidmi na druhé půlce světa, ale v podobě modernizace běžných situací. Digitální úřední deska je jednou z nich. Představíme vám její výhody a proč byste se o ně měli zajímat.

Jednoduchost provedení a ovládání

Přestože se jedná o digitální systém, je velmi intuitivní a lidé všech věkových kategorií budou schopni jej ovládat.

Různé způsoby instalace

Digitální desky mohou stát přesně tam, kde je potřebujete, ať už ve vnitřních, či venkovních prostorách. Ve vnitřních prostorách je můžete mít v pohyblivé variantě na kolečkách, nebo připevněné na stěně, kde vypadají jako televize, ale ovládají se dotykem jako velký tablet.

Venkovní desky jsou vybaveny vnitřním chlazením i vnitřním topením, zůstávají tedy plně funkční v teplotním rozmezí od -20℃ do 55℃. Jsou odolné také vůči fyzickému poškození tvrzeným sklem antivandal a přídavnou ochranou překážkou.

Informace 24/7

Základní a nejdůležitější informace pro občany mohou být dostupné pro každého, okamžitě a v jakoukoliv dobu. Můžou se tedy zájemci o setkání na úřadě přesvědčit, jak lze jednoduše získat ty informace, které chtějí, aniž by museli s někým mluvit a dlouho vysvětlovat.

Platební kiosky

Stejně tomu je i u placení. S možností opětovného vyhlášení karantény bude nezbytný omezený styk s lidmi a platební kiosky mohou být na to snadnou odpovědí. Jak je možná znáte z McDonalds, platební kiosky se dají přizpůsobit jakémukoliv podniku pro bezkontaktní placení.

Chcete zde publikovat článek, nebo získat zpětný odkaz?

Kontaktujte nás e-mailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Copyright © 2022 - created by Joomla4