Eaton katalogy, kde najít?

V oblasti hydrauliky není příliš mnoho předních značek, které by o sobě mohli říci, že jsou globální. Jedna ale existuje a tou je Eaton. Sortiment Eatonu dosahuje do všech oblastí hydrauliky a jsou opravdovými lídři ve svém oboru.

Ačkoliv společnost Walterscheid byla založena již v roce 1919, první výrobu šroubení s oboustranně kuželovým prstenem, který stojí za naprostým výrobním převratem v oboru hydrauliky, začala až v šedesátých letech. V roce 2004 se spojila se společností Eaton a tak vznikl název, jaký dnes všichni známe: Eaton Walterscheid.

Předmět výroby společnosti Eaton

Kromě fitinků a kolektorů je Eaton Walterscheid známý převážně pro výrobu hydraulického šroubení všeho druhu, kdy je při výrobě kladen důraz primárně na kvalitu. A i když existují i položky sortimentu, které se zdají levné, jsou jen alternativou k těm kvalitním, které se hodí do strojů s mnohem menším opotřebením.

Hydraulika, ačkoliv velmi technicky a technologicky náročná věda, je lidstvu prospěšná dlouhá léta a zajišťuje úkony, které by bez ní snad ani nebyly možné. Pro výběr dodavatele se vždy oplatí, zvlášť to pak platí v tomto případě, sáhnout po jedničce na trhu, kterou je Eaton Walterscheid. 

České zastoupení Eatonu

Společnost Walterscheid je nejvíce známá pro své Walpro šroubení, které přináší technologická vylepšení v rychlém tempu a celý obor hydrauliky tak posouvá dál v pravidelných intervalech. V české republice byste našli zastoupení firmy Eaton Walterscheid u společnosti MHI serivs. Určitě vám doporučuji prohlédnout si katalog Eaton, kde se dozvíte o sortimentu společnosti mnohem více.

Chcete zde publikovat článek, nebo získat zpětný odkaz?

Kontaktujte nás e-mailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Copyright © 2022 - created by Joomla4