Acrovyn - Nejlepší ochrana pro Vaše stěny a rohy

Acrovyn je obchodní značka výrobků, které jsou speciálně navrženy pro ochranu stěn, dveří a dalších povrchů v komerčních a institucionálních prostředích. Tyto výrobky jsou vyráběny společností Construction Specialties, Inc., která se specializuje na produkty pro ochranu a vylepšení stavebních interiérů.

Charakteristika materiálu

Vyznačuje se tím, že je velmi odolný a snadno se udržuje. Jeho povrch je extrémně odolný vůči poškrábání, otlakům a jiným druhům poškození, což znamená, že je ideální pro prostředí s vysokou mírou provozu. Jeho snadná údržba znamená, že lze snadno odstraňovat skvrny a znečištění, což zase zvyšuje jeho užitnou hodnotu.

Vyrábí se ve formě speciálních stěnových obkladů, nárazníků, rohových krytů, dveřních vložek a dalších příslušenství, které chrání stěny, dveře a další povrchy před poškozením. Tyto výrobky jsou vyráběny z materiálu zvaného Acrovyn 4000, což je vysoce odolný termoplastický materiál, který je odolný vůči UV záření, poškrábání a mnoha chemikáliím.

Najde si využití snad úplně všude!

Najdeme ho v široké škále komerčních a institucionálních prostředí, včetně nemocnic, hotelů, letišť, škol, nákupních center, kancelářských budov a průmyslových objektů. Díky svému vysokému standardu odolnosti a snadné údržbě se velmi rychle stává oblíbenou volbou pro ty, kteří chtějí chránit své stěny a další povrchy před poškozením a zároveň udržovat jejich vzhled na vysoké úrovni.

Chcete zde publikovat článek, nebo získat zpětný odkaz?

Kontaktujte nás e-mailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Copyright © 2022 - created by Joomla4