Tipy pro využití ZIP sáčků

 ZIP sáčky zná každý. Některým se jen tak válí doma a čekají na to, až se použijí. Kromě toho, že do nich musíme dávat přípravky, které obsahu

jí tekutinu do 100 ml pokud se chystáme cestovat letadlem, mají ZIP sáčky také spoustu dalšího využití.

Pomůže se zraněním

Pokud se člověk zraní, například si vymkne kotník nebo narazí palec, pak se ZIP sáček může stát vítaným pomocníkem. Tyto místa je doporučeno okamžitě ledovat. Takže pokud zrovna nemáte doma k dispozici chladicí polštářky, můžete je nahradit s pomocí těchto šikovných sáčků. Stačí je jen naplnit ledem a přidat trošku alkoholu. Po té, co stráví nějakou dobu v mrazáku jsou připravené k použití.

Ledová tříšť

Pokud máte chuť na ledovou tříšť, nemusíte utíkat do města a koupit si ji. Můžete si ji vyrobit jednoduše doma. Ovšem spíše v malém než velkém množství. Stačí pouze do menšího ZIP sáčku nalít džus který máte zrovna po ruce. Tento sáček pak vložíte do druhého většího sáčku, který naplníte také ledem a se špetkou soli. To aby se snížila teplota tání ledu. Vetší sáček pak zabalíte do ručníku a třepete s ním, dokud nezískáte ledovou tříšť.

Uskladnění potravin

ZIP sáčky se také hodí pro dlouhodobější uskladnění potravin. A je jedno, jestli se jedná o ovoce, zeleninu, maso či bylinky. V sáčcích můžete uskladňovat cokoliv. Díky nim Vám jídlo vydrží déle čerstvé a také nenačichne od ostatních pachů v lednici. A pokud chcete ze sáčku vysát úplně všechen vzduch, můžete toho dosáhnout například pomocí brčka.

 

Chcete zde publikovat článek, nebo získat zpětný odkaz?

Kontaktujte nás e-mailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Copyright © 2022 - created by Joomla4