K čemu slouží Ibumotaren?

Pokud se aktivně věnujete fitness a bodybuildingu, pak jste určitě už narazili na pojem Ibumotaren. Pokud Vás tedy zajímá, co to je a k čemu slouží, pak jste na správné adrese.

Co je to SARMs

Nejprve je nutné si říct, co jsou to SARMs. Jedná se o selektivní modulátory receptoru androgenu. Fungují na stejném principu jako steroidy, nicméně jsem pouze navázané na androgenní receptory. Pracují tedy jen tam, kde to chcete - tedy pouze ve svalové tkáni. Díky jejich vysoké selektivitě by neměli trpět účinky v ostatních částech těla, jako je tomu u anabolických steroidů. Ovšem je nutné vzít v potaz to, že jsou stále ještě předmětem vědeckého zkoumání. A také mohou být detekovány při dopingových testech.

Druhy SARMs

Existuje několik typů SARMs. My si v tomto článku povíme o jednom, a to o Ibumotaren MK 677. Podporuje produkci vlastního růstového hormonu, zvyšuje sílu a také zlepšuje hustotu kostí. Díky tomu se hodí zejména pro silové sportovce. Neovlivňuje produkci vlastního testosteronu a po jeho užití není nutné podstupovat cyklovou terapii. Je vhodný jak pro může, tak i pro ženy. Také se zkoumají jeho účinky pro boj s obezitou a osteoporózou. Je možné je použít v kombinaci s dalšími druhy SARMs, například s Ostarin MK 2866, jehož účinkem je regenerace a podpora vazivových tkání.

Chcete zde publikovat článek, nebo získat zpětný odkaz?

Kontaktujte nás e-mailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Copyright © 2022 - created by Joomla4